Strona główna » Serwis Drukarek i Kserokopiarek

Serwis Drukarek i Kserokopiarek

SERWIS DRUKAREK LASEROWYCH I ATRAMENTOWYCH
SERWIS KSEROKOPIAREK.

 

Drukarka to sprzęt niezbędny w wielu biurach. Każdego dnia pozwala przelać na papier setki zdań i tysiące znaków. Sprawia, że ważne umowy i dokumenty stają się namacalne. Drukarki znacznie ułatwiają pracę biura i umożliwiają płynność działania i komunikacji. Dlatego tak bardzo istotny jest sprawny sprzęt. Każdy dzień awarii kopiarki naraża firmę na straty i zaległości. Z myślą o naszych Klientach powołaliśmy do życia profesjonalny serwis drukarek działający na terenie Łodzi.

Serwis kopiarek i drukarek w Łodzi – zakres usług

Czym dokładnie się zajmujemy? Szeroko pojętym serwisem kopiarek i drukarek – zarówno tych używanych w firmach, jak i w domach. Podejmiemy się naprawy drukarek praktycznie wszystkich producentów, między innymi HP i Brother. Wszystkie naprawy drukarek realizujemy bardzo szybko i sprawnie, tak aby nasi Klienci w krótkim czasie mogli znów używać sprawnych urządzeń.

Działamy nie tylko w momencie wystąpienia awarii. Jako serwis drukarek rekomendujemy systematyczne przeglądy i konserwację sprzętu biurowego. Dlaczego? Ponieważ regularny serwis kopiarek i drukarek przedłuża żywotność sprzętu, a także pozwala uniknąć poważnych awarii, których usunięcie będzie kosztowne, lub może wiązać się z zakupem nowej drukarki.

W ramach serwisu drukarek HP, Brother czy też innych marek przeprowadzamy szczegółową diagnostykę sprzętu. Jeżeli istnieje taka potrzeba, wymieniamy wszystkie zużyte i niesprawne elementy, które mają negatywny wpływ na prawidłowe działanie sprzętu. Równie istotnym działaniem wykonywanym przez nasz serwis, jest dokładne czyszczenie wnętrza kopiarek i drukarek z kurzu, pyłu papierowego oraz resztek tonera. Tak kompleksowo przeprowadzony serwis wpływa nie tylko na żywotność i bezawaryjność sprzętu. Regularny serwis drukarek jest też nie bez znaczenia dla jakości wydruków. Dzięki systematycznym naprawom wydruki są wyraźne i bez skaz.alt
 

 


Na nasze Usługi wystawiamy F-VAT oraz udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.
Zapewniamy dowóz oraz odbiór sprzętu od klienta.

 

Problem z drukarką?
Zapraszamy do naszego punktu w Łodzi.
Szybko usuniemy każdą usterkę!

   

Przejdź do strony głównej