Strona główna » Regeneracja tuszy i tonerów

Regeneracja tuszy i tonerów

Dla zminimalizowania kosztów eksploatacyjnych oferujemy usługę regeneracji pustych tuszy oraz tonerów. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego tusze oraz tonery napełniamy od ręki na poczekaniu! Regenerując puste pojemniki oszczędzasz do 70% swoich pieniędzy nie tracąc na jakości wydruków.
Posiadamy niezbędne certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach dotyczących regeneracji tonerów oraz tuszy przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych.


 

Co powinieneś wiedzieć
jeśli chcesz zregenerować wkład do drukarki?

 
Decydując się na regenerację zużytej kasety do drukarki dajecie Państwo wyraz swojej troski o środowisko naturalne, przyczyniając się do odzysku surowców wtórnych, a tym samym do zmniejszenia ilości odpadów. Należy zdawać sobie sprawę, że zużywając kasetę do drukarki laserowej stajemy się wytwórcami odpadu niebezpiecznego.

Obecnie istnieje wymóg ustawowy w kwestii postępowania z odpadami niebezpiecznymi: zużytymi głowicami zawierającymi wałki światłoczułe oraz resztkami tonera (proszek). Kwestie te reguluje ustawa o odpadach z dnia 27.04.2001 r. (Dz. U. Nr 62, poz. 628). Niezastosowanie się wytwórcy odpadów do powyższych przepisów grozi sankcjami karnymi.

Ustawa ta nakłada także na firmy oferujące usługę regeneracji lub utylizacji, obowiązek posiadania odpowiednich zezwoleń na prowadzenie działalności w zakresie zagospodarowania odpadów.
 


OFERUJEMY PAŃSTWU:
  REGENERACJA TUSZY - Każdy tusz wstępnie sprawdzany, czyszczony w myjce ultradżwiękowej oraz napełniany wysokiej jakości kompatybilnym tuszem. Dla uzyskania jak najlepszej jakości regenerowane tusze nie mogą być wysuszone.Czas napełnienie pojemnika ok 10-15 minut. Cena od 20,00 zł brutto.

REGENERACJA TONERÓW - Każdy toner podlega wstepnemu testowaniu po czym zostaje gruntownie wyczyszczony. W razie potrzeby zuzyte elementy zostają wymienione na nowe. Tonery uzupełniane są wysokiej jakości kompatybilnym proszkiem oraz w razie potrzeby zamontowywany jest nowy chip. tak zregenerowany toner jakością dorównuje produktom fabrycznym. Cena od 50,00 zł brutto.

Proces regeneracji kasety do drukarki laserowej składa się z następujących etapów:

  1. Test wstępny kasety
  2. Rozłożenie kasety na elementy.
  3. Czyszczenie poszczególnych elementów (wałek magnetyczny, światłoczuły, listwa czyszcząca itp.)
  4. Wymiana wadliwych/zużytych części na nowe.
  5. Napełnienie pojemnika tonerem (proszkiem).
  6. Montaż kasety.
  7. Test końcowy kasety
W świetle nowych przepisów ustawy prawa ochrony środowiska posiadanie decyzji na prowadzenie działalności w zakresie zbierania, transportu i odzysku odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne, zobowiązuje naszą firmę do takiego postępowania z odpadami, aby po segregacji ich znaczna część podlegała recyklingowi, a pozostała była utylizowana w sposób bezpieczny dla środowiska.
 


W celu otrzymania szczegółowego cennika regeneracji pustych pojemników, prosimy o kontakt mailowy- nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu przedstawienia oferty.

Przejdź do strony głównej
Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 roku ulegnie zmianie nasz Regulamin oraz zostanie wprowadzona nowa Polityka Prywatności. Zmiany te związane są z dostosowaniem naszego serwisu do wymogów RODO tj. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Zachęcamy Cię do zapoznania się z nowymi Ogólnymi Warunkami Handlowymi oraz z Polityką Prywatności i Plików Cookie. Akceptacja nowych regulaminów nie wymaga od Ciebie żadnych działań.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu