Strona główna » Naprawa i Serwis Laptopów i Notebooków

Naprawa i Serwis Laptopów i Notebooków

PROBLEM Z LAPTOPEM LUB PC?

Nie uruchamia się? Wolno pracuje bądź się przegrzewa? Utracone ważne dane? Problemy z matrycą lub portami? Poprzednie serwisy zaoferowały zbyt drogą naprawę lub nie naprawiły sprzętu? Trafiliście Państwo idealnie. Pomińcie pośredników i amatorskie firmy wykonujące naprawy nieprofesjonalnym sprzętem.

Nasz serwis na wszystkie naprawy udziela 12 miesięcznej gwarancji. Oferujemy pełen zakres napraw laptopów. Priorytetem jest naprawa uszkodzonych elementów, a nie ich wymiana (np. płyta główna). Wszystkie naprawy wykonujemy na miejscu, nie wysyłając sprzętu do pośredników. Posiadamy profesjonalnie wyposażone stanowiska serwisowe umożliwiające naprawę Państwa sprzętu. Więcej informacji uzyskacie Państwo w zakładce Typowe naprawy.

Zapraszamy do naszego punku przyjęć sprzętu
DRUKOSFERA
Zachodnia 77
90-402 Łódź
pn-pt 9-17
tel. 42 632 23 23

Przejdź do strony głównej
Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 roku ulegnie zmianie nasz Regulamin oraz zostanie wprowadzona nowa Polityka Prywatności. Zmiany te związane są z dostosowaniem naszego serwisu do wymogów RODO tj. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Zachęcamy Cię do zapoznania się z nowymi Ogólnymi Warunkami Handlowymi oraz z Polityką Prywatności i Plików Cookie. Akceptacja nowych regulaminów nie wymaga od Ciebie żadnych działań.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu