Strona główna » Legalność i znaki towarowe

Legalność i znaki towarowe

Wszystkie zastrzeżone nazwy (tj. HP, Canon, Lexmark, Epson, Brother itd.), znaki towarowe i graficzne, użyte w serwisie www.drukosfera.pl są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych, określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami!


Wszystkie zdjęcia produktów, opisy oraz szablon serwisu www.drukosfera.pl są własnością firmy Sagamura Printer s.c., kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części, oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.


Przejdź do strony głównej
Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 roku ulegnie zmianie nasz Regulamin oraz zostanie wprowadzona nowa Polityka Prywatności. Zmiany te związane są z dostosowaniem naszego serwisu do wymogów RODO tj. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Zachęcamy Cię do zapoznania się z nowymi Ogólnymi Warunkami Handlowymi oraz z Polityką Prywatności i Plików Cookie. Akceptacja nowych regulaminów nie wymaga od Ciebie żadnych działań.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu