Schowek (0)
Twój koszyk jest pusty ...
1 » Serwis Drukarek i Komputerów2

Serwis Drukarek i Komputerów

 

SERWIS DRUKAREK LASEROWYCH I ATRAMENTOWYCH

Nasza firma specjalizuje się w naprawie, obsłudze i konserwacji drukarek. laserowych. Dokonujemy okresowych konserwacji drukarek. Sam proces konserwacji jest niezwykle istotny dla sprzętu. Regularnie przeprowadzane zabiegi konserwacyjne przedłużają funkcjonowanie sprzętu drukarskiego, umożliwiają bezawaryjna prace i wpływają dodatnie na jakość druku, obniżają też koszty związane z nagłym przestojem sprzętu związanym z awarią. Dlatego w przypadku zlecenia serwisu nie ograniczamy się tylko do wymiany bądź naprawy wadliwych części, ale również usuwamy jedną z najistotniejszych przyczyn powstawania kolejnych usterek – kurz, pyl papierowy, resztki tonera.

alt 

ZDJĘCIE BLOKADY Z DRUKAREK SAMSUNG

Oferujemy usługę trwałego usuniecia blokady z drukarek Samsung ML-1640;SCX-4300 dzięki czemu możliwe jest używanie zamienników bez chipa oraz ich póżniejsza regeneracja.

Odblokowanie Samsung   ML-1640 - 50,00zł
Odblokowanie Samsung SCX- 4300 - 50,00zł
Odblokowanie Samsung ML-1660- 50,00zł

 


Na nasze Usługi wystawiamy F-VAT oraz udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Zapewniamy dowóz oraz odbiór sprzętu od klienta.


SERWIS LAPTOPÓW I NOTEBOOKÓW

Od 01.05.2012r nasza firma prowadzi Punkt Serwisowy Laptopów oraz Notebooków.

Naszym klientom oferujemy naprawę płyt głównych w tym:

  • przetwornic,
  •  kart sieciowych,
  • kontolerów napięć,
  • naprawa chipsetów graficznych,
  • wymiana kontorolerów,
  • wymiana matryc,
  • naprawa i wymiana matryc,
  • wymiana lub wymiana inwerterów,
  • naprawa klawiatur

i inne...

Seriws prowadzi zespół doświadczonych Serwisantów z kilkuletnim doswiadczeniem. Na każdą usługe naprawy udzielamy 12 MIESIĘCZNEJ GWARANCJI.


 

Drukarka to sprzęt niezbędny w wielu biurach. Każdego dnia pozwala przelać na papier setki zdań i tysiące znaków. Sprawia, że ważne umowy i dokumenty stają się namacalne. Drukarki znacznie ułatwiają pracę biura i umożliwiają płynność działania i komunikacji. Dlatego tak bardzo istotny jest sprawny sprzęt. Każdy dzień awarii kopiarki naraża firmę na straty i zaległości. Z myślą o naszych Klientach powołaliśmy do życia profesjonalny serwis drukarek działający na terenie Łodzi.

Serwis kopiarek i drukarek w Łodzi – zakres usług

Czym dokładnie się zajmujemy? Szeroko pojętym serwisem kopiarek i drukarek – zarówno tych używanych w firmach, jak i w domach. Podejmiemy się naprawy drukarek praktycznie wszystkich producentów, między innymi HP i Brother. Wszystkie naprawy drukarek realizujemy bardzo szybko i sprawnie, tak aby nasi Klienci w krótkim czasie mogli znów używać sprawnych urządzeń.

Działamy nie tylko w momencie wystąpienia awarii. Jako serwis drukarek rekomendujemy systematyczne przeglądy i konserwację sprzętu biurowego. Dlaczego? Ponieważ regularny serwis kopiarek i drukarek przedłuża żywotność sprzętu, a także pozwala uniknąć poważnych awarii, których usunięcie będzie kosztowne, lub może wiązać się z zakupem nowej drukarki.

W ramach serwisu drukarek HP, Brother czy też innych marek przeprowadzamy szczegółową diagnostykę sprzętu. Jeżeli istnieje taka potrzeba, wymieniamy wszystkie zużyte i niesprawne elementy, które mają negatywny wpływ na prawidłowe działanie sprzętu. Równie istotnym działaniem wykonywanym przez nasz serwis, jest dokładne czyszczenie wnętrza kopiarek i drukarek z kurzu, pyłu papierowego oraz resztek tonera. Tak kompleksowo przeprowadzony serwis wpływa nie tylko na żywotność i bezawaryjność sprzętu. Regularny serwis drukarek jest też nie bez znaczenia dla jakości wydruków. Dzięki systematycznym naprawom wydruki są wyraźne i bez skaz.

Problem z drukarką?
Zapraszamy do naszego punktu w Łodzi.
Szybko usuniemy każdą usterkę!

 

   

Przejdź do strony głównej

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl